Spotkaj aktorów serialu Diagnoza w naszym mieście!
Rate this post

Diagnoza, czyli cieszący się popularnością serial stacji TVN, emitowany jest w telewizji od 2017 roku. Do tej pory udało się nakręcić dwa, pełne sezony tej serii. Od początku istnienia serial zbiera pochlebne komentarze, został także nagrodzony Telekamerą „Tele Tygodnia”. Wśród aktorów występujących w dziele znaleźć można takie nazwiska, jak Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny, czy Sonia Bohosiewicz. Od poniedziałku to w naszym mieście kręcone są nowe odcinki Diagnozy.

Gdzie można spotkać aktorów?

Jeśli interesuje Cię obejrzenie na żywo pracy aktorów, albo po prostu chciałbyś zrobić sobie z nimi zdjęcie masz do tego niesamowita okazję. Od początku tygodnia w Rybniku kręcone są sceny, które zostaną użyte w nowym sezonie serialu Diagnoza. We wtorek, w wyniku opadów deszczu, aktorzy przenieśli się do bazyliki świętego Antoniego. Tam kręcone były zdjęcia między innymi z Adamem Woronowiczem i Mają Ostaszewską. Początkowy plan ekipy filmowej zakładał, że we wtorek serial będzie kręcony przy terenie Starego Kościoła. Niestety aura pogodowa pokrzyżowała te plany. Ekipa filmowa otoczona była kilkoma ochroniarzami, jednak aktorzy chętnie pozowali do zdjęć.

Co z Maciejem Zakościelnym?

Szczególnie żeńską część naszych czytelników interesuje kwestia, czy w Rybniku można przy zaistniałej okazji spotkać także Macieja Zakościelnego? Odpowiedź brzmi: tak! Jako jedna z podstawowych postaci w serialu, także i on obecny jest na planie filmowym w naszym mieście. W środę aktor brał udział w zdjęciach do serialu, odbywających się w okolicach kampusu (ul. Rudzka). Maciej Zakościelny bardzo chętnie pozował do zdjęć, a także podchodził do mieszkańców Rybnika, by zrobić sobie z nimi zdjęcie.